Poznaj Berretti

Witaj w świecie Berretti

Wraz z europejskimi specjalistami stworzyliśmy wyposażenie kuchni, które w bezkompromisowy sposób sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością, a jakość wykonania gwarantuje, że będzie służyć nie tylko dziś, ale i przez wiele kolejnych lat.

Tworzymy solidną markę, która odpowiada na potrzeby życia codziennego, nawet najbardziej wymagających Klientów.
Przywiązujemy dużą wagę do przestrzegania wysokich standardów, dlatego gwarantujemy, że nasze produkty wykonane są z trwałych, solidnych materiałów najwyższej jakości, wykorzystując najnowocześniejsze technologie produkcji.

Prosty, ponadczasowy styl naszych produktów nigdy nie wyjdzie z mody, łączy elegancję i funkcjonalność – to sekrety naszego sukcesu!
Nieustannie poszerzamy ofertę, poszukując unikalnych wzornictw. Celem jaki sobie stawiamy jest wprowadzenie na polski rynek nowej jakości, bez powielania schematów.

Gotuj z Berretti jak masterchef!

Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. A wszystko za sprawą detali. Wykorzystywane w naszych naczyniach i patelniach, wysokiej jakości, specjalnie dobrane do potrzeb, nie przywierające powłoki ILAG Swiss Technology, są wprost idealne do gotowania, pieczenia czy smażenia nawet na bardzo małej ilości tłuszczu, a Ty całkiem zapominasz o przypalaniu i przywieraniu potraw. Dodatkową zaletą jest łatwość czyszczenia i trwałość na lata, by cieszyć się naszymi produktami dłużej.

Z Berretti oszczędzamy czas i energię. W naszych naczyniach przeznaczonych do kuchni indukcyjnych potrawy osiągają wysoką temperaturę bez długiego czasu nagrzewania, a wszystko to dzięki odpowiedniej konstrukcji.

Zakochaj się w naszych produktach

Aby codzienne gotowanie przynosiło jeszcze więcej radości, oferujemy szeroki wybór wyposażenia dodatkowego do kuchni Twoich marzeń.

Funkcjonalne chlebaki Berretti, dzięki którym przechowywane pieczywo dłużej zachowa świeżość, wykonane są ze szlachetnych materiałów, takich jak drewno bambusowe, szkło, wysokiej jakości stal nierdzewna. Dodatkowo, nowoczesne wzornictwo zachwyca funkcjonalnością, lekkością i prostotą.

Wysublimowana, delikatna linia szkła, produkowana przez wiodące fabryki w Europie, zachwyca lekkością i delikatnością, krystalicznego szkła, bez pęcherzyków powietrza. Berretti to również termosy, zaparzacze kawy czy dzbanki na napoje.